yuzme18

13 YAŞ VE ÜZERİ TEST MÜSABAKASI

  25-26 Nisan 2015 tarihlerinde Sultanbeyli Kapalı Yüzme Havuzunda 13 Yaş ve Üzeri Test Müsabakası Yarışları yapılacaktır. Regleman ektedir.   Toplu sonuçlar 13 yas regleman 2. GURUP HAKEMLERİ Devamı »

23

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI YÜZME MÜSABAKASI

  23 Nisan 2015 tarihinde Sultanbeyli Yüzme Havuzunda 7 – 8 yaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Yüzme Yarışları yapılcaktır. Regleman ektedir.   YARIŞ SONUÇLARI 23-nisan-7-8-yas 1. GRUP HAKEMLER   Devamı »

BOGAZİÇİ KÖPRÜSÜ

FALİYET PROGRAMI GÜNCELLEME

2015-FAALİYET-PRĞRAMI (19.04.2015 Güncelleme) FAALİYET-2014-2015 (20.11.2014 Güncelleme)   Devamı »

Bayrak Resmi

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ YÜZME MÜSABAKASI

24-26 Nisan 2015 tarihinde Marmaris’te yapılacak olan 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Yüzme Müsabakası’na katılmaya hak kazanmış tüm sporcu ve kulüplerimize İstanbul Yüzme İl Temsilciliği olarak başarılar dileriz.       MÜSABAKALARA SPORCU Devamı »

yuzme15

ANADOLU YILDIZLARI LİGİ

11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Mersin’de gerçekleştirilen Arda İlhan Anadolu Yıldızlar Ligi Final müsabakalarında dereceye giren takımlarımızı  ve takımlarımızı finallere taşıyan  1. Grup ve 2. Gruptaki  tüm sporcu ve aşağıda isimleri bulunan kulüplerimizi Devamı »

13 YAŞ VE ÜZERİ TEST MÜSABAKASI

yuzme18

 

25-26 Nisan 2015 tarihlerinde Sultanbeyli Kapalı Yüzme Havuzunda 13 Yaş ve Üzeri Test Müsabakası Yarışları yapılacaktır. Regleman ektedir.

 

Toplu sonuçlar

13 yas regleman

2. GURUP HAKEMLERİ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI YÜZME MÜSABAKASI

23

 

23 Nisan 2015 tarihinde Sultanbeyli Yüzme Havuzunda 7 – 8 yaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Yüzme Yarışları yapılcaktır. Regleman ektedir.

 

YARIŞ SONUÇLARI

23-nisan-7-8-yas

1. GRUP HAKEMLER

 

FALİYET PROGRAMI GÜNCELLEME

BOGAZİÇİ KÖPRÜSÜ

2015-FAALİYET-PRĞRAMI (19.04.2015 Güncelleme)

FAALİYET-2014-2015 (20.11.2014 Güncelleme)

 

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ YÜZME MÜSABAKASI

Bayrak Resmi

24-26 Nisan 2015 tarihinde Marmaris’te yapılacak olan 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Yüzme Müsabakası’na katılmaya hak kazanmış tüm sporcu ve kulüplerimize İstanbul Yüzme İl Temsilciliği olarak başarılar dileriz.

 

 

 

MÜSABAKALARA SPORCU GÖNDERMEYE HAK KAZANAN KULÜPLERİMİZ

Akademi Demir Spor Kulübü

Anabilim S.K.

Arel Koleji S.K

Avrasya Gençlik Ve Spor Kulübü

Bahçelievler Belediye S.K.

Beykent Koleji

Çevre Spor Kulübü

Denizkızı Yüzme

Enerji Yüzme Kulübü

Enka Spor Kulübü

Fenerbahçe Sk.

Fmv Isık Spor Kulübü

Galatasaray S.K.

Heybeliada Su Sporları Kulübü

İTÜ

Kınalıada Su Sporları Kulübü

Modafen Spor Kulübü

TSYD

Yeşilyurt Sk.

ANADOLU YILDIZLARI LİGİ

yuzme15

11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Mersin’de gerçekleştirilen Arda İlhan Anadolu Yıldızlar Ligi Final müsabakalarında dereceye giren takımlarımızı  ve takımlarımızı finallere taşıyan  1. Grup ve 2. Gruptaki  tüm sporcu ve aşağıda isimleri bulunan kulüplerimizi başarılarından İlimizin adını zirveye yazdırdıklarından dolayı İstanbul İl Temsilciliği olarak tebrik ederiz.  Puan durumları için aşağıdaki linke tıklayınız.

BAYANLAR TAKIM SIRALAMASI                  ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI 

1. İSTANBUL ANADOLU İL KARMASI               2. İSTANBUL AVRUPA İL KARMASI

2.İSTANBUL AVRUPA İL KARMASI                   3. İSTANBUL ANADOLU İL KARMASI

FİNALYARIŞLARI PUAN DURUMU

FİNALYARIŞLARI TOPLU SONUCLAR

 

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL YARIŞLARI İLİMİZ KARMASI

Resim 107

 

 

11-12 Nisan 2015 Mersin de yapılacak Anadolu Yıldızlar Ligi Final Müsabakalarında İlimizi temsil edecek 11-12 yaş sporcularımızın listesi aşağıdadır.

ANADOLU YAKASI

BAYAN;  

  1. İDİL GÜVEN
  2. NİL DENİZ ÜDER
  3. SELİN ŞAHİN
  4. HAZAL ÖZKAN
  5. YAREN KARABEY
  6. ECE CİNGİ

ERKEK;

  1. AHMET FURKAN SEZER
  2. ÖMER FARUK ÖZER
  3. BERKE SAKA
  4. ÖMER TALHA ÖZTÜRK
  5. EGE GÜLCE
  6. TAHA BERKE KOÇAN

AVRUPA YAKASI

 BAYAN;

  1. MERYEM H. YILDIRIM
  2. AYMİRA  SEZGİN
  3. NAGEHAN SU TOK
  4. HALE KAYAN
  5. BAHAR ÇALIŞ
  6. CANSU IRMAK ERAT

ERKEK;

  1. SARP DANDİK
  2. BATUM KAHYA
  3. BARIŞ KANSAV KOÇ
  4. MARK GABRİEL POLOS
  5. KEREM KARDEŞ
  6. EFEHAN DURU

 

İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULU YÜZME YARIŞLARI

kasgarlı11

31.03.2015 tarihinde yapılan İstek Özel Kaşgarlı Mahmut Okulu Yüzme Yarışları sonuçları ekli dosyadadır.

 

KASGARLI MAHMUT SONUÇLAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı +11-12 Yaş Türkiye Şampiyonası Ön Elemesi +Olimpik Kulaçlar Kampı 1. Ayak İl Seçmesi+ Anadolu Ligi Final Müsabakası İçin 11-12 Yaş İstanbul İli Seçmesi

23nisan

2-3-4-5 Nisan 2015 tarihlerinde Burhan Felek Yüzme Havuzunda  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, 11-12 Yaş Türkiye Şampiyonası Ön Elemesi, Olimpik Kulaçlar Kampı 1. Ayak İl Seçmesi ve Anadolu Ligi Final Müsabakası İçin 11-12 Yaş İstanbul İli Seçmesi yarışları yapılacaktır. Birleştirilmiş Regleman ve görevli hakem listesi ektedir.

TOPLU SONUÇLAR

23 Nisan Ön Eleme

3.-GRUP-GÖREVLİ-HAKEMLER

 

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL 2. GRUP TEKİRDAĞ YARIŞLARI

yuzme8

Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final 2. Grup Yarışları Tekirdağ sonuçlar ve start listeleri ektedir.

 

 

Anadolu Tekirdağ toplu sonuçlar

Tekirdağ toplu puanlar

 

BAŞSAĞLIĞI

vefat

Isparta ilinde yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Liği 2. Grup Isparta Yüzme Yarışlarına katılmak üzere Hatay’ın İskenderun İlçesinden hareket ederek Isparta’nın Şarkikaraaağaç İlçesi’ne bağlı Etibank Mevkii’nde meydana gelen elim trafik kazasında küçük yaşta hayata gözlerini yuman minik yüzücümüz Arda İLHAN’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dilerken başta ailesi olmak üzere yakınlarına ve tüm yüzme camiamıza baş sağlığı dileriz. Kazadan yaralı olarak kurtulan diğer sporcularımıza da acil şifalar dileriz.

İstanbul İl Yüzme Temsilciliği | Sitede yer alan tüm yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.